Кафедра медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем

Мова:

Новини

Дистанційні заняття

Дистанційні заняття

17.03.2020

Увага студентам! В наслідок карантину викладачі кафедри МІРЕС проводять лекційні заняття дистанційно згідно розкладу (практичні та лабораторні заняття перенесено на кінець семестру). Студентам потрібно слідкувати за оголошеннями на сторінках відповідних дисциплін на сайті dl.nure.ua.

Докладніше
В ХНУРЕ оголошено карантин

В ХНУРЕ оголошено карантин

12.03.2020

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 у ХНУРЕ оголошено карантин згідно з наказом №133 від 11. 03. 2020.

Студентам Харківського національного університету радіоелектроніки проведення навчальних занять буде організовано з використанням дистанційних технологій.

Докладніше
Перемога студента

Перемога студента

12.12.2019

ПОЗДОРОВЛЯЄМО студента групи СТМм-19-1
СКАРБО Андрія з гарним виступом (3-тє місце) на Харківському етапі Всесвітнього чемпіонату зі звукового тиску «dB DRAG»!!!
Гучний результат !!! 144,8 дБ.

Докладніше
А у нас тренування

А у нас тренування

03.12.2019

Сьогодні на кафедрі МІРЕС, у рамках боротьби зі стресом, під керівництвом провідного лектора Шаповалова С.В., рідного куратора Бобнєва Р.О. та під наглядом страшенно досвідченого практика та юного педагога Селєзньова І.С. зі студентами першого курса групи МІ-19-1 був проведений тренінг стосовно підготовки до заліку з дисципліни “Матеріали та компоненти РЕА”. Студенти та викладачі залишились задоволені.

Докладніше
Акредитація ООП СТМ

Акредитація ООП СТМ

27.11.2019

З 27.11.2019 р. на кафедрі Медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем ХНУРЕ розпочала свою роботу експертна група Національної агенції з забезпечення якості вищої освіти по акредитації освітньо-професійної програми “Системи, технології і комп’ютерні засоби мультимедіа”, рівень – магістр.

В рамках проведення акредитаційної експертизи відбулася зустріч представників експертної групи з викладачами кафедри МІРЕС.

Докладніше
Майстер клас від Юджина Мамута

Майстер клас від Юджина Мамута

23.11.2019

Студенти ОПП “Системи, технології і комп’ютерні засоби мультимедіа” та викладачі кафедри МІРЕС з цікавістю відгукнулися на запрошення від кафедри телебачення Харківської державної академії культури на майстер клас Юджина Мамута – людини, яка тримала у руках справжній Оскар. Юджен Мамут працював технічним спеціалістом у Голівуді, створював перші стереоскопічні фільми і став лауреатом премії Оскар за кращій спецефект у фільмі “Хижак”. Він створював спецефекти для фільмів “Матриця”, “Хижак”, “Хижак 2”, “Леді Яструб”, “Стиратель”, “Брудні танці” тощо. Дуже вдячні Юджину за те, що поділився секретами професії та надихнув наших студентів на вдосконалення своїх навичок, необхідних для професійного зростання.

Докладніше
Зустріч зі стейкхолдерами

Зустріч зі стейкхолдерами

20.11.2019

На кафедрі Медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем відбувся круглий стіл за участю викладачів кафедри, успішних випускників кафедри і стейкхолдерів спеціальностей “Системи, технології і комп’ютерні засоби мультимедіа” та “Медіаінженерія”. Було розглянуто широке коло питань, що стосуються працевлаштування випускників, перспектив подальшого розвитку кафедри МІРЕС і зазначених спеціальностей. Відбувся обмін думками щодо змісту освітньо-професійних програм, змісту конкретних навчальних дисциплін, переліку професійних компетенцій, важливих на ринку праці. Представники компаній і підприємств висловили підтримку напрямку розвитку кафедри та готовність до подальшої співпраці, вказали на недоліки та сильні сторони спеціальностей, розповіли про конкретні навички, яких вони потребують від випускників кафедри.

 

Докладніше
Ювілей Харківського радіотехнічного коледжу

Ювілей Харківського радіотехнічного коледжу

20.11.2019

З нагоди 75-річного ювілею Харківського радіотехнічного коледжу, представники університету радіоелектроніки, у складі декана факультету КІУ Олексія Ляшенка, завідувача кафедри МІРЕС Володимира Карташова, заступника декана факультету Ірини Філіппенко, заступника декана факультету КІУ Наталії Єрьоміної, доцента кафедри медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем Сергія Шейко та доцента кафедри АПОТ Ельвіри Кулак, урочисто привітали зі святом колег та запросили майбутніх абітурієнтів до вступу в ХНУРЕ.

Докладніше
Курси з медіаграмотності Very_Verified

Курси з медіаграмотності Very_Verified

05.11.2019

5 тижнів навчання в проекті Very_Verified з навчання медіаграмотності минули дуже швидко, але головне, що студенти факультету ІРТЗІ отримали величезну кількість нових знань. На курсах вони вчилися думати критично, структурувати свої ідеї, знаходити і досліджувати припущення і думки, як власні, так і інших людей, оцінювати відповідно до різних критеріїв медіа-платформи і використовувати різні типи ЗМІ. Вітаємо учнів з успішним захистом їх проекту та з отриманням сертифікатів курсу Very_Verified.

Докладніше
Майстер клас від компанії BozkaDesign

Майстер клас від компанії BozkaDesign

09.10.2019

У Харківському національному університеті радіоелектроніки регулярно відбуваються майстер класи із залученням підприємств та компаній Харкова. 27 вересня відбувся майстер клас від компанії BozkaDesign (bozkadesign.com) з важливих питань UI/UX дизайну. В якості основного спікера заходу виступила CEO компанії BozkaDesign Ніна Клименко. В майстер класі приймали активну участь студенти кафедри Медіаінженерії і інформаційних радіоелектронних систем.

Докладніше
Освітній проект від Німецького посольства в Україні

Освітній проект від Німецького посольства в Україні

09.10.2019

Пять студентів факультету ІРТЗІ спеціальності Системи та технології мультимедіа, майбутні медіаінженери долучились до нового освітнього проекту від Немецького посольства в Україні: «Школи практичної журналістики та медіаграмотності», який проводится у Харківському пресклубі. Цей проект дозволить їм отримати різноманитні практичні та теоретичні знання у галузі мультимедіа та цифрової журналістики. Формат проекту це практичні поради, від відомих own opinion спікерів щодо сучасних питань медіа.

Докладніше
Нові члени Національної спілки журналістів України

Нові члени Національної спілки журналістів України

09.10.2019

Професія журналіста — одна з найважливіших, найскладніших і найцікавіших!

Національна спілка журналістів України була і залишаєтся для журналістського загалу, передусім, платформою спільних інтересів, а для нашого університету, надає можливість інформаційної підтримки, популяризації, підвищення рівня сучасної медіаграмотності наших студентів, проведення семінарів з відомими журналістами та медіаекспертами, допомога студентам в становленні їх, як творчих особистостей, та отримання досвіду роботи безпосередньо в ЗМІ.
Сьогодні наш університет поповнився новими членами Національної спілки журналістів України. За нашою рекомендацією, ними стали постійні автори студентського інтернет-журналу «I-NURE» студенти ХНУРЕ Олена Гончаренко (група ЕСТМ-18-1), Карина Темчур і Горбаньова Олена. Студентки активно працюють у журналі, пишуть багато цікавих та популярних статей, зарекомендували себе як творчі особистості, зі своїм баченням розкриття матеріалу. А Олена Гончаренко, крім роботи в журналі, ще є журналістом студентського телебачення NURE TV. Хотілося б побажати новим журналістам подальшого творчого розвитку, нових цікавих статей та великого натхнення, нехай у них буде завжди багата аудиторія і вірні шанувальники!

Докладніше