Кафедра медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем

Мова:

«Студент підкаже»

171 ОП Системи, технології і комп’ютерні засоби мультимедіа

Медійні, креативні, творчі технарі. Саме так називають себе студенти 171 ОП Системи, технології і комп’ютерні засоби мультимедіа. Адже на цій спеціальності гармонійно поєднуються творчість і технології. Під час навчання студенти знайомляться з анімацією і 3D-графікою, звукозаписом і обробкою фото і відеоматеріалів. Але, навіть, не це – головне.

А от які основні навички з точки зору випускників отримують студенти цієї освітньої програми, дивіться в  випуску «Студент підкаже» нижче.

 

 

172 ОП Медіаінженерія

Назва цієї освітньої програми говорить сама за себе: поєднання напрямку знань, що стосується «медіа» і «інженерія». Студенти і випускники 172 ОП Медіаінженерія стверджують, що попит на цю спеціальність буде тільки зростати. Адже якісний контент потрібен всім.

Майбутні медіаінженери знають не тільки, як придумати, та створити мультимедійний проект, зняти, змонтувати відео, обробити звук та створити 3D-модель, а і підключити будь яке обладнання та провести технічну підтримку масових заходів або онлайн трансляцію. А ще студенти цієї спеціальності стверджують, що програмісти без них не обійдуться ніяк. Чому? «Студент підкаже».