Кафедра медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем

Мова:

Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Erasmus+

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та Folkuniversitetet (Швеція) запрошують представників закладів професійної освіти узяти участь у тренінгу «Проєкти Erasmus+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід».

Що? Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Erasmus+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід»

Коли? 22-23 лютого 2023 р.

Де?  м. Київ

Кількість місць обмежена: до 40 учасників.

Цільова аудиторія: представники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ – за посиланням.

Мова заходу: англійська (забезпечується послідовний переклад українською мовою).

Реєстрація обов’язкова. Форма заявки для участі відкрита до 18:00 год. 16 лютого 2024 р. Лист-підтвердження про участь буде надіслано е-поштою зареєстрованим учасникам до 20:00 год. 16 лютого 2024 р.

У випадку додаткових питань, просимо звертатись до контактної особи: Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджер НЕО в Україні, veronika.tkachenko@ukr.net, +38 098 772 20 48 (Viber, Telegram).

 

До зустрічі! 

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #StandWithUkraine #ErasmusJointForcesUA

https://erasmusplus.org.ua/news/zaproshuyemo-do-uchasti-u-treningu-dlya-predstavnykiv-zakladiv-profesijnoyi-osvity-proyekty-erasmus-priorytety-formuvannya-proyektnyh-zayavok-logiko-strukturnyj-pidhid-22-23-02-2024/