Кафедра медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем

Мова:

Олег Вікторович Зубков

Олег Вікторович Зубков
Доцент кафедри медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем, кандидат технiчних наук, доцент

Освіта та кар’єра

Закінчив «Харківський національний університет радіоелектроніки» в 1998 році. Спеціальність «радіотехніка». В 2004 році захистив кандидатську дисертацію за фахом 05.12.17 – Радіотехнічні та телевізійні системи на кафедрі радіоелектронних систем. Тема дисертації «Розширення зони огляду й поліпшення технічних характеристик системи вертикального радіолокаційного зондування атмосферного прикордонного шару». З 2007 по 2014 роки працював за сумісництвом в УкрДНТЦ Енергосталь провідним програмістом АСУТП. До 2018 року працював на кафедрі радіоелектронних систем. З 2018 року основне місце роботи – кафедра Мікропроцесорних технологій і систем і робота за сумісництвом на кафедрі МІРЕС і ЦНСІМ. Знання мов програмування C++, Python, C#.


Освітня діяльність

На кафедрі МІРЕС викладає дисципліни «Мікроконтролери в мультимедійній техніці» і «Промислові мікроконтролери та автоматика». На кафедрі МТС викладає дисципліни «Проектування пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС. Мікроконтролери», «Проектування пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС. ПЛІС», «Розробка мікропроцесорних пристроїв розумного будинку»


Наукова діяльність

Обробка акустичних і радіолокаційних сигналів у системах акустичного та радіолокаційного зондування атмосфери. Обробка графічних зображень і відео з використанням бібліотек і алгоритмів комп’ютерного зору OpenCV, Dlib, YOLO.


Громадська діяльність

Член програмного комітету, член організаційного комітету в міжнародній конференції MC&FPGA


Публікації та патенти

Має більш 30 публікацій, 5 патентів.