Кафедра медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем

Мова:

Світлана Вікторівна Стьопіна

Світлана Вікторівна Стьопіна
Завідувач навчально-виробничої майстерні «Студентські медіа», провідний редактор відділу ТЗН, асистент кафедри МІРЕС

Освіта та кар’єра

У 1981 році завершила навчання в Харківському державному інституті культури, і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Режисура». Під час навчання у вузі була профоргом групи.

З вересня 1981 року по грудень 1985 року працювала в Харківському обласному науково-методичному центрі народної творчості методистом відділу театральних колективів, а потім молодшим науковим співробітником наукового відділу.

З 1985 року по 1992 рік працювала режисером на телевізійній студії Харківського інституту радіоелектроніки.

З 1992 року по 2000 рік працювала менеджером на фірмі «НОВОТЕХ». В цей же час керувала театральною творчою студією для школярів.

З 2000 року по теперішній час – спочатку режисер, а потім – головний редактор і за суміщенням  режисер телецентру Харківського національного університету радіоелектроніки. З 2013 року – член Національної спілки журналістів України. З 2016 року – завідувач навчально-виробничої майстерні «Студентських медіа».


Освітня діяльність

Майстер класи «Основи телережисури», «Сценарна майстерність» і тренінг зі сценічної мови в рамках фестивалю «Молодіжний Кіносвіт», який проводився Шахтарським кінотехнікумом, а також для студентів ХНУРЕ, учасників групи студентського телебачення і для школярів міста Харкова та області в рамках проведення презентаційно -агітаційної абітурієнтської кампанії. Лабораторні та практичні заняття для студентів та учасників групи Студентського телебачення ХНУРЕ.


Наукова діяльність

Керівництво студентами в процесі підготовки конкурсних робіт для участі в різних конкурсах.


Публікації та патенти

Має 3  наукових  публікацій


Нагороди та премії

Нагороджена численними почесними грамотами та подяками від університету, а також має нагороди за спортивні досягнення.


Громадська діяльність

Організація роботи Студентського телебачення, Студентського  інтернет журналу, Студентського інтернет радіо. Член Національної спілки журналістів України. Учасниця, як автор, міських фестивалів поезії.  Робота в складі журі та організаційного комітету студентського медіа фестивалю в ХНУРЕ.